Okazion! Apartament 2+1 në shitje, në zonën e Astirit Astir Unaza e Re, Tirana

Sold 880 €

Features

  • ID: REA2368
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 112 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Under Construction
  • Price: 880 €
  • Price/m2: 880€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti ndodhet në fazë ndërtimi ne zonën e Astirit buzë rrugës kryesore, me një planimetri të rregullt.

Me një sipërfaqe totale prej 112 m2 , organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë , 2 tualete.
Apartamenti jepet dhe me mundësi kreditimi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties