Okazion! Apartament 1+1 në shitje, në zonën e Astirit . , Tirana

Sold 880 €

Features

  • ID: REA2372
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 72 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 880 €
  • Price/m2: 880€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 71.60 m2 bruto dhe ndodhet në një nga komplekset më të bukura të zonës, buzë rrugës kryesore, me një planimetri të rregullt.
Me një tipologji 1+ 1, organizohet në një ambient ndenje të bollshëm, kuzhinë, një korridor shpërndarës, dhomë gjumi, ballkon, tualet.
Mundësi kreditimi për çdo kliente.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties