Shitet Toke 10.000 m2 prane Airportit Nen Tereza Airoporti Nen Tereza, VORË

For Sale 30 €

Features

  • ID: REA2382
  • Property Type: Land
  • Area:: 10000 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 30 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Shitet Toke trualle 10.000m2 shume prane Airoportit Nen Tereza,toka ka nje vendodhje perfekte dhe te aksesuseshme.Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekore,Vjen me cmimin per 30 euro m2 i diskukueshem.Per me shume informcion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Property location

Similar Properties