Shitet super apartament 2+1, në qendër të Tiranës Qender, Tirana

For Sale 600,000 €

Features

  • ID: REA2392
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 202 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 600,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 202m2 dhe organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe tualeti; 2 Dhoma gjumi ku secila ka tualet te dedikuar;
Dhoma matrimoniale ka nje studio, nje dhome garderobe te integruar ne brendesi te saj si dhe ballkonin.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te me orientim nga Jug-Lindja. Apartamenti ka konceptim "Open Space" dhe ka nje super pamje nga qendra e qytetit.
Shitet i mobiluar sipas nje arredimi teper bashkekohor.

Mundesi per 2 post parkimi me pagese extra.

Per me shumë informacion ju lutem na kontaktoni ne: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Area Features

  • City Center

Similar Properties