Shitet apartament 3+1 në qendër të Tiranës rrug Reshit Collaku, Tirana

For Sale Contact for price

Features

  • ID: REA2430
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 162 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 3+1 ne qendër.

Apartamenti është pjesë e një godine në ndertim e sipër në qendër të Tiranës.
Apartamenti organizohet në 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ambjent pritje së bashku me kuzhinën dhe 3 ballkone me një super pamje nga qendra. Ambienti gjithashtu ka edhe ndriçim natyral.

Apartamenti ka një vendodhje perfekte dhe për ushtrimin e një aktiviteti biznesi si apatamente ditore për turistë të huaj etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties