Ambient 350 m2 zyra me qira në rrugën e Elbasanit Rruga Elbasanit, Tirana

For Rent 2,000 €

Features

  • ID: REA2444
  • Property Type: Office
  • Area:: 350 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 2,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Jepet ambient me qira me sipërfaqe 350m2, i cili organizohet në 2 kate, kati 4 dhe 5 ku çdo kat ka një sipërfaqe prej 175 m2 i paisur me tualet me vete në çdo kat, si dhe ambient kuzhine.

Cmimi i qirase eshte 2000 euro/muaji per kat!!

Ambientet kanë ndriçim natyral pasi si pronë ka diellzim nga të gjitha anët, si dhe janë të pajisura me sistemet më të mira të ndriçimit me spote.
Prona gjithashtu ka sistemin e kondicionimit nga më të mirët në vend,

Ambienti ndodhet në një ndertesë të sapo perfunduar i cili ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit me aksesim në hyrje të parkut të Liqenit dhe në dalje nga qyteti në unazën e madhe, gjë e cila shmang trafikun e Tiranës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties