Zyre me qera prane RTSH rruga "Mustafa Matohiti", Tirana

For Rent 3,500 €

Features

  • ID: REA2760
  • Property Type: Office
  • Area:: 223 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 3,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet zyre me qira prane RTSH,me nje siperfaqe 223 m2 ndodhet ne katin 1 te objektit me nje super vendodhje ne rrugen Mustafa Matohiti,eshte prane instituscionet e rendesishme,eshte me 5 ndarje me munsedi me me shume ndarje ka dy tualete nje Kuzhine e shtruar me parket ka funksionuar dhe me pare si zyre. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990 ose ne email: [email protected]

Property location

Similar Properties