Apartament 1+1 me qira tek Joy Residences Ne Teg, Tirana

For Rent 1,000 €

Features

  • ID: REA2476
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 65 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 1,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartament 1+1 me qira ne rezidencën Joy.

Apartamenti është i organizuar në 1 ambient pritje së bashku me kuzhinën;1 dhomë gjumi; 1 tualet dhe ballkoni.
Apartamenti është super i investuar dhe pjesë e nje super kompleksi në cilësi të ndërtimit dhe në një nga rezidencat më të mira me kushte sigurie dhe mirëmbajtje perfekte.

Gjithashtu në çmim është i përfshirë edhe një post parkimi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Property location

Similar Properties