SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË BLLOK RRUGA ABDYL FRASHERI, Tirana

For Sale 3,800 €

Features

  • ID: REA2479
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 143 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Under Construction
  • Price: 3,800 €
  • Price/m2: 3800€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1+2 pranë Librit Universitar në Bllok.

Apartamenti ka një sipërfaqe 142.72 m2 dhe është i organizuar në 1 ambjent ndenje së bashku me kuzhinën, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ka një planimetri shumë të bukur dhe të mirë organizuar. Gjithashtu bën pjesë e një prej pallateve më të reja e më cilësore të zonës së bllokut . Pallati ku ndodhet apartamenti disponon ashensor dhe ndodhet në katin e 5-të të residencës .

Per me shumë informacion ju lutem na kontaktoni ne: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Similar Properties