APARTAMENT 3+1 PËR SHITJE, PRANË GARDËS Rruga Ibrahim Rugova, Tirana

For Sale Contact for price

Features

  • ID: REA2634
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 240 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 3+1+2 pranë Gardës, me një sipërfaqe totale prej 240m2.
Apartamenti është pjesë e një godine të re të 2024 të mirë-administruar, me pamje fantastike nga i cili organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit, ku shoqërohet nga një verandë e bollshme
-2 Tualete
-2 Veranda te bollshme
Apartamenti ndodhet në një nga zonat elitare dhe me qarkullim shumë të lartë.

*Apartamenti shoqërohet dhe me 2 poste parkimi nëntokë, që përfshihen në çmim!
A
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties