Shitet apartament 2+1 ne Bllok adresa 4 Shkurti Tirane, Tirana

For Sale 465,000 €

Features

  • ID: REA2523
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 147 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 465,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet super apartament ne Bllok.

Apartamenti eshte i tipologjise 2+1 me nje siperfaqe 147 m2, i cili ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te mire administruar, i cili organizohet ne 2 dhoma gjumi, dy tualete, nje ambjent ndenje se bashku me kendin e kuzhines, si dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte super i organizuar si strukture dhe ka nje vendodhje perfekte ne nje nga zonat me te mira te Kryeqytetit.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties