Shitet apartament 2+1 tek JOY Residence TEG, Tirana

For Sale 225,000 €

Features

  • ID: REA2545
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 90 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 225,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1 tek JOY Residence , me një siprfaqe totale prej 90 m2.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
-1Ballkon .
-1 Tualet;

Ndodhet në katin e 2-të me orientim Jug-Lindje që e bën të ketë ndriçim e ajrim natyral.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara , për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Property location

Similar Properties