SHITET APARTAMENT 1+1, PRANË SELVISË selvia, Tirana

For Sale 95,000 €

Features

  • ID: REA2580
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 57 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 95,000 €
  • Price/m2: 95000€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 1+1 pranë Selvisë, me sipërfaqe totale prej 56.87m2 dhe sipërfaqe neto 42.07m2.
Apartamenti ndodhet në katin e 8-të, të një objekti të mire administruar me ashensor.

Gjithashtu apartamenti ka ndriçim natyral, prej pamjes së lirë që të ofron lartësia.
Ndodhet në një nga zonat me qarkullim të lartë .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties