AMBIENT KOMERCIAL PËR SHITJE/QIRA, PRANË QENDRËS Rruga e Kavajes, Tirana

For Sale Contact for price

Features

  • ID: REA2615
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 251 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Ambient komercial për shitje/qira në Rrugën e Kavajës, shumë pranë qendrës.

Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 250.94 m2 i cili organizohet si Open Space në 100 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 74.34 m2 sipërfaqe verande. Ambienti ndodhet në katin 0 të një godine të re e vitit 2023 me standart të lartë administrimi dhe sigurie.

Ambienti ka fasadë xhami dhe ka kapacitet që të jepet për tipologji të ndryshme biznesi si: bar-restorant, palestër, supermarket, bankë, klinika, showroome, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties