VILË PËR SHITJE, TEK GJIRI I LALËZIT Gjiri Lalzit, Durrës

For Sale 495,000 €

Features

  • ID: REA2646
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 175.55 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 495,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet vila në San Pietro, me një sipërfaqe totale ndërtimi 175.55 m2 dhe, vila organizohet në 2 kate si më poshtë:

-Kati 0: Verandë, 1 Dhomë ndjenje së bashku me këndin e gatimit; 1 Tualet;
-Kati 1: 3 Dhoma gjumi; 1 Tualet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties