JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK PORCELANI Prane TV Klan, Tirana

For Rent 400 €

Features

  • ID: REA2661
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 60 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 400 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet me qira apartament 1+1 në porcelan, me një sipërfaqe totale prej 60m2, i cili organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-1 Ballkon.

Apartamenti është i sapo përfunduar, dhe ndodhet në katin e 2-të me orientim Jug-Perëndim. Apartamenti është pjesë e një objekti cilësor dhe pozicionim shumë të mirë, pranë ka një lulishte publike, shkolla, qendra argëtimi, markete, spitale etj., çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.
Gjithashtu ka ndriçim natyral me super diellëzim.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties