ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE , Tirana

For Rent 1,500 €

Features

  • ID: REA2717
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 115 m2
  • Rooms: 4
  • Status:New
  • Price: 1,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Ambjente per zyre tek rruga e Kosovareve , me siperfaqe 115m2.

Ambjenti eshte pjese e nje ndertese te re te shume kerkuar, eshte e ndare ne 4 dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem, prona pozicionohet ne katin 1-re .
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe me qarkullim te larte.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: zyre arkitekture , laborator , studio ligjore etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties