JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E KOSOVAREVE , Tirana

For Rent 2,500 €

Features

  • ID: REA2719
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 167 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 2,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira apartament 3+1+2 me një sipërfaqe të bollshme prej 167 m2, i mobiluar .

Apartamenti perbehet nga:

- 3 dhoma gjumi;
- 1 ambjent salloni ;
- 1 ambjent gatimi ;
- 2 tualete;
- 1 ballkon;
- Verande e privatizuar per ambientin ;
- Izolim i plote termik dhe akustik ;
- Post parkimi ;

Apartamenti ndodhet në katin e 11 të banimit pjesë e një objekti te ri , cilësor në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit dhe pozicionim shumë të mirë, pranë shërbimeve si markete, bar-restorante, farmaci etj.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties