Apartament shitje 3+1, Kodra e Diellit 2 , Tirana

For Sale 260,000 €

Features

  • ID: REA2105
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 156 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 260,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartament 3+1,Rezidenca e Diellit 2.
Apartamenti ka siperfaqe te konsiderueshme, perbehet mga 3 dhoma gjumi, sallon ndenjeje dhe kuzhine.
Pamja qe ofrohet nga ballkoni perfshin gjithe zonen.
Ballkon masiv, plotesisht i shrytezueshem per barbecue ose festa private .
Per cdo informacion mund te na telefononi ne 0684073990

Similar Properties