APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK KODRA E DIELLIT , Tirana

For Sale 182,000 €

Features

  • ID: REA2709
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 106.97 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 182,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

.Shitet apartament 2+1+2 me sipërfaqe totale prej 106.97 m2 bruto dhe 92.67 m2 neto.

Apartamenti organizohet në
-2 dhoma gjumi,
-1 dhomë pritje të bollshme së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualet;
-1 ballkone të bollshëm.
-1 korridor shperndares

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një godine me ashensor, ambjenti është i pa banuar më parë totalisht i ri.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme .
Ka një pamje që të dhuron qetësi dhe relaks në një zonë familjare .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties