APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE , KODRA E DIELLIT Kodra e Diellit, Tirana

realpas.withdrawn 85,000 €

Features

  • ID: REA2345
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 127 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 85,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti jepet për shitje, pranë "Eleonorës", tek Kodra e Diellit.

Me një sipërfaqe totale prej 127m2, apartamenti organizohet në:
-2 dhoma gjumi;
-1 tualet;
-1 sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit.

Apartamenti jepet i mobiluar dhe ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri pa ashensor.
Disponon dokumentacion të rregullt.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties