Apartament tek Kodra e diellit rruga Bill Klinton, Tirana

For Sale 157,000 €

Features

  • ID: REA2136
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 140 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 157,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit.
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje sallon, kuzhine,2 tualete dhe ballkon.
Gjendet ne katin e 6. Eshte totalisht i investuar. Perfshin nje post parkimi.
Dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne 0684073990

Similar Properties