SHITET APARTAMENT 2+1, KODRA E DIELLIT , Tirana

Sold 135,177 €

Features

 • ID: REA2173
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 131 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 135,177 €
 • Price/m2: 1030€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 105.4m2 dhe përbëhet nga 2 dhoma gjumi dhe 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën.
Apartamenti është pjesë e një prej rezidencave më të preferuara të Tiranës, siç është Kodra e Diellit.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

 • Shopping Center
 • School
 • View to Mountain

Similar Properties