Jepet zyrë me qira tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

For Rent 1,200 €

Features

  • ID: REA2290
  • Property Type: Office
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 1,200 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Zyra ka sipërfaqe 100 m2 dhe është i ndarë në 3 ambiente, si dhe 1 tualet.
Zyra ndodhet në katin e dytë pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.
Qendra disponon dy ashensore në funksion të zyrave.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • Air Conditioning
  • Lift

Similar Properties