Office for rent at Gjergj Fishta Boulevard, Alpas Center. Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

For Rent 2,400 €

Features

  • ID: REA2301
  • Property Type: Office
  • Area:: 200 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 2,400 €
  • Price/m2: 12€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Zyra ka sipërfaqe 200 m2 dhe është i ndarë në 2 ambiente, 3 tualete, si dhe 3 ballkone.
Zyra ndodhet në katin e tetë pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • View to River

Similar Properties