Jepet me qira zyrë tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirana

For Rent 2,500 €

Features

  • ID: REA2318
  • Property Type: Office
  • Area:: 190 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 2,500 €
  • Price/m2: 12€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Zyra ka sipërfaqe 190m2 dhe është i organizuar kryesisht si "Open Space", 2 ndarje të vogla që shërbejnë për kuzhinën dhe për sallën e mbledhjeve, si dhe 2 tualete.

Zyra ndodhet në katin e tretë pranë qendrës se biznesit Alpas e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.
Qendra disponon dy ashensorë në funksion të zyrave.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • View to River

Similar Properties