Shitet garsoniere tek 5 Maji Rruga Selaudin Zorba, Tirana

For Sale 40,800 €

Features

  • ID: REA2300
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 31 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 40,800 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet garsoniere , me sipërfaqe 31 m2 e cila mund të konvertohet në apartament 1+1 .

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-të dhe të fundit të një pallati të ri me ashensor.

Shitet bosh.

Disponon dokumentacion të rregullt.

Apartamenti ndodhet në një zone mjaft të kërkuar e me një shumellojshmëri shërbimesh e aktivitetesh.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

  • Shopping Center

Property location

Similar Properties