APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE 5 MAJI 5 Maji, Tirana

For Sale 1,150 €

Features

  • ID: REA2380
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 64.96 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 1,150 €
  • Price/m2: 1150€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament me një sipërfaqe totale prej 64.96 m2 te 5 MAJI, në një nga zonat më të aksesueshme e të preferuara të Tiranës.
Aparatamenti gjendet në katin e 4 -rt një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në 1 dhomë gjumi, një ambient ndenje me kuzhine si dhe 1 tualet e ballkon .

Apartamenti bën pjesë e një prej pallateve me cilësore të zonës me cilësi premium të punimeve ,Fasadë e Ventiluar etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties