APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TE 5 MAJI RRUGA 5 MAJI, Tirana

For Sale 1,150 €

Features

  • ID: REA2379
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 112.75 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,150 €
  • Price/m2: 1150€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament me një sipërfaqe totale prej 112.75 m2 te 5 MAJI, në një nga zonat më të aksesueshme e të preferuara të Tiranës.
Aparatamenti gjendet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në 2 dhoma gjumi, një ambient ndenje me kuzhine si dhe 2 tualete e ballkon .

Apartamenti bën pjesë e një prej pallateve me cilësore të zonës me cilësi premium të punimeve ,Fasadë e Ventiluar etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties