Apartament për shitje 1+1, tek "Xhanfize Keko" Rruga Xhanfize Keko, Tirana

For Sale 78,000 €

Features

  • ID: REA2447
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 67 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 78,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartament 1+1 në shitje me vendodhje në zonën e Porcelanit, në një zonë që po zhvillohet shumë për banim.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 67 m2 dhe organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ambient ndenje, së bashku me kuzhinën dhe 1 ballkon.
Pallati ku ndodhet apartamenti është i ri me ashensorë dhe me një sistem administrimi mjaft të mirë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties