SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PORCELAN prane tv klan, Tirana

For Sale 169,326 €

Features

  • ID: REA2722
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 122,7 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 169,326 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1+2, prane tv klan,me nje siperfaqe totale prej 122,7 m2 dhe sipefaqe neto 10,1 m2.
Apartamenti organizohet në:

-2 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualete;
-1 Ballkon.

Apartamenti është i sapo përfunduar, dhe ndodhet në katin e 1-të me orientim Jug-Perëndim. Apartamenti është pjesë e një objekti cilësor te sapo perfunduar dhe pozicionim shumë të mirë, i pa banuar me pare, pranë ka një lulishte publike, shkolla, universitete, palestra, qendra argëtimi, markete, spitale etj., çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.
Gjithashtu ka ndriçim natyral me super diellëzim.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties