SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PORCELAN prane TV Klan, Tirana

For Sale 162,000 €

Features

  • ID: REA2740
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 120 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 162,000 €
  • Price/m2: 1350€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1+2, tek Rezidenca Porcelan 3.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120.13m2 dhe siperfaqa neto 105.61.
Ndodhet ne katin e 5.
Apartamenti organizohet në:

-2 dhoma gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualete;
-1 Ballkon.


-Fasadë e ventiluar.
- Sistemi i ngrohje/ftohje multisplit dhe sistemi hidraulik multistrat.
- Tualete Incaso.
- Dritare plastike me dopio xham.
Apartamenti është pjesë e një super kompleksi të ri në ndërtim e sipër, me një cilësi dhe pozicionim shumë të mirë, prane ka një lulishte, shkolla, qendra argëtimi, markete, etj., çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties