SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PORCELANI Prane TV Klan, Tirana

For Sale 1,300 €

Features

  • ID: REA2549
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 110 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,300 €
  • Price/m2: 1300€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1+2 tek Porcelani prane TV Klan .

Apartamenti ka nje siperfaqe 110.27m2, qe ndodhet ne katin e 6-te, dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ambient ndjenje dhe kuzhine se bashku.
Gjithashtu apartamenti ka dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte pjese e nje super kompleksi te ri ne ndertim e siper, me nje cilesi dhe pozicionim shume te mire, prane ka nje lulishte publike, shkolla, qendra argetimi, markete, etj., cdo gje qe i duhet nje familje per nje jetese sa me komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties