SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KODRA E DIELLIT Kodra e Diellit, Tirana

Sold 125,000 €

Features

  • ID: REA2541
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 90 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 125,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe organizohet në:

-1 dhomë gjumi,
-1 dhomë ndenje,
-1 ambient gatimi i veçuar nga dhoma e ndenjes,
-1 ballkon mjaft funksional dhe me super pamje të lirë.

Apartamenti është i rikonstruktuar nga e para si dhe disponon certifikatë pronësie.

Ndodhet prane rezidennces Kodra e Diellit, ne nje nga zonat me te kerkuara ne kryeqytet dhe ka diellzim gjate gjithe dites.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties