SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIELLIT Kodra e Diellit, Tirana

For Sale 125,000 €

Features

  • ID: REA2541
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 90 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 125,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje ku perfshihet dhe ambienti i gatimit, shoqerohet dhe me 1 ballkon mjaft funksional. Apartamenti ka gjithashtu dhe nje ballkon te mbyllur ne shfrytezim. Apartamenti eshte i rikonstruktuar nga e para si dhe disponon certifikate pronesie.

Ndodhet prane rezidennces Kodra e Diellit, ne nje nga zonat me te kerkuara ne kryqytet dhe ka diellzim gjate gjithe dites.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties