SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PORCELANI Porcelan, Tirana

For Sale 109,802 €

Features

  • ID: REA2601
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Under Construction
  • Price: 109,802 €
  • Price/m2: 1100€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1 tek Porcelani pranë TV Klan.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 99.82m2, ndodhet në katin e 8-të, dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 1 ambient ndjenje e kuzhine së bashku.

Apartamenti është pjesë e një super kompleksi të ri në ndërtim e sipër, me një cilësi dhe pozicionim shumë të mirë, prane ka një lulishte, shkolla, qendra argëtimi, markete, etj., çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties