SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TV KLAN , Tirana

For Sale 101,790 €

Features

  • ID: REA2704
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 75 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 101,790 €
  • Price/m2: 1350€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 1+1, prane tv klan,me nje siperfaqe totale prej 75,4 m2 dhe sipefaqe neto 65,2m2.
Apartamenti organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 tualet;
-1 Ballkon.

Apartamenti është i sapo përfunduar, dhe ndodhet në katin e 2-të me orientim Veri-Perëndim. Apartamenti është pjesë e një objekti cilësor te sapo perfunduar dhe pozicionim shumë të mirë, pranë ka një lulishte publike, shkolla, universitete, palestra, qendra argëtimi, markete, spitale etj., çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.
Gjithashtu ka ndriçim natyral me super diellëzim.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties