Shitet apartamente 1+1 pranë qendres se Tiranes ne rrugen Mine Peza ! , Tirana

For Sale 1,860 €

Features

  • ID: REA2078
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 80 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 1,860 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shiten apartamente 1+1 pranë qendres se Tiranes ne rrugen Mine Peza !
Apartamenti ka vendodhje në Rrugen Mine Peza ngjitur me qendren e tiranes. Përbëhet nga nje dhome gjumi, një tualet, dy ballkone dhe një ambient pritje së bashku me kuzhinën. Dhomat dhe banja kane lartesi 3.8 m i cila mund te shfrytezohet per ta bere apartamentin Dubleks. Apartamenti ndodhet në katin e 3 në një pallat shumë të mire i cili eshte ne faze perfundimtare ka diellzim shumë të mirë pasi pozicioni i apartamentit është Jug-Perendim dhe pamjen e ka perfekte.
Kontakt 0697848958

Similar Properties