Ambient Biznesi per qira/shitje ne rrugen Bardhyl. , Tirana

Per Qira 2,410 €

Karakteristikat

  • ID: REA2110
  • Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Sipërfaqja:: 241 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,410 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin 1 me nje siperfaqe totale 240.90 m2 dhe lartesi 4,5 m e gjitha me vetrate xhami.
Ambienti ka nje nje vendodhje perfekte i pershtatshem per klinike ambiente zyrash etj.
Ambienti ka pamje nga rruga kryesore me orientim Veri-Perendim.

Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990 ose ne [email protected]