Apartament Luxury me qera prane Squer 21 ! , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2140
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament Luxury me qera prane Squer 21 ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me projekt arkitektonik . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar sipas standarteve bashkekohore i cili eshte lehtesisht i aksesushem me zonat kryesore te qytetit . Apartamenti eshte i pabanuar me pare . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital