Jepet me qira, vilë në Rolling Hills! Lunder, Tirana

Dhene me qira 4,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2269
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 400 m2
 • Dhoma: 4
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 4,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 3

Përshkrim

Vila ka një sipërfaqe ndërtimi prej 400 m2, sipërfaqe toke 800 m2 dhe organizohet në:
-4 Dhoma gjumi;
-1 Kuzhinë;
-1 Dhomë ndenjeje;
-2 Ballkone;
-3 Tualete;
-Oborr i bollshëm para dhe mbrapa vilës;
-Post Parkimi.

Vila është e pozicionuar në një zonë të mrekullueshme ofron një pamje relaksuese midis ajrit te pastër, natyrës dhe gjelbërimit. Vila gjithashtu disponon standarte të larta jetese, me siguri maksimale me kamera sigurie 24h.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Alarm
 • Air Conditioning
 • Dish Washer