OKAZION!! SHITET AMBJENT BIZNESI ME 700€ M2 PRANE MANGALEM 21 NE ALI DEM , Tirana

Per Shitje 217,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2778
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 310.7 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 217,000 €
  • Cmimi/m2: 700€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

OKAZION!! Tek Ali Demi prane MANGALEM 21 shitet dyqan me sip 310.7 m2.
Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, ka nje oborr 60 m2 si dhe mundesi parkimi.
Ka Certifikate Pronesie dhe eshte i pershtatshem per zyra, studio grafike, klinike, laborator mjeksor ose dentar, rrobaqepesi, punishte, magazine ose te kthehet ne Airbnb.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]