Ambient Komercial per shitje tek Kompleksi Deliorgji. Kompleksi Deliorgji, Tirana

Per Shitje 300,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1870
 • Lloji i Prones: Commercial Land
 • Sipërfaqja:: 86 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 300,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial per shitje tek Kompleksi Deliorgji. Ambienti ka siperfaqe 86m2 neto dhe nje siperfaqe tjeter 26m2 siperfaqe te perbashket. Ambienti eshte i pozicionuar me fasade xhami nga brenda kompleksit, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Aktualisht ambienti eshte i dhene me qera. Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose Email.Info @realpas.al

Tipare te zones

 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain