Ndertese 3 kateshe multifunksionale ne shitje tek Shkolla e Bashkuar! , Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1876
  • Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Sipërfaqja:: 605 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Ndertese 3 kateshe multifunksionale ne shitje tek Shkolla e Bashkuar! Ndertesa ka siperfaqe ndertimi 605 m2 e cila organizohet ne ---Kati 1.bar-kafe-bilardo me siperfaqe 116 m2,--Kati .2 restorant( ne gjendje pune),me siperfaqe 214 m2 dhe kati3 ,me siperfaqe 275 m2 ,hyrje ne vete.Taraca e nderteses e parashikuar per ta shfrytezuar.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]