Apartament ne shitje,1+1,ne Bllok! , Tirana

Shitur 155,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1889
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 79 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 155,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje,1+1,ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne rrugen "Vaso Pasha",ne nje nga rruget me te preferuara! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 79 m2,--i organizohet ne sallon ndenjeje--dhome gjumi-tualet-ballkon.Apartamenti eshte i investuar dhe i kompletuar totalisht.Kati i VII ne pallat te ri.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme