Ambient komercial per qira ne Rrugen Llazi Miho. rruga Llazi Miho, Tirana

Per Qira 3,648 €

Karakteristikat

  • ID: REA1893
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 304 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 3,648 €
  • Cmimi/m2: 12€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient Komercial per qira ne Rrugen Llazi Miho.

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ambienti ka nje siperfaqe prej 290.8 m2 neto e organizuar si Open Space.

Ambienti ofron drite natyrale gjate gjithe dites dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Ne çmim jane te perfshira taksat dhe administrimi.


Per me shume informacion na kontaktoni numrin e telefonit 0684073990 ose ne email [email protected].

Vendodhja e prones