Ambient komercial per Shitje prane Rruges se Dibres. Rruga Riza Cerova, Tirana

Per Shitje 65,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1904
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 38 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 65,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient komercial per Shitje prane Rruges se Dibres. Ambienti eshte 33m2 neto dhe 38m2 bruto dhe eshte i paisur me certifikate pronsie. Ambienti eshte pjese e nje kompleksi i cili eshte i ndertim i vitit 2007 . Ambienti eshte kati 0 . Eshte i pozicionuar me fasade xhami nga rruga prane rruges Riza Cerova dhe 4 deshmoret . Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi pasi ndodhet vetem 5 minuta nga qendra e Tiranes dhe gjithashtu disponon edhe nje verande para saj . Ambienti jepet edhe me qera. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktonni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme