Apartament per shitje tek Rezidenca Olimpiku ! , Tirana

Per Shitje 233,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1905
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 132 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 233,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament per shitje te Rezidenca Olimpiku ! Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi e ndertuar sipas standarteve te larta Europiane . Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualetet . Apartamenti eshte kati i 4 , ka orientim Lindje-Perendim ! Per me teper informacion jeni te lutur te na kontakoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Solar Hot Water
 • Hydromassage Bathtub
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • School