Ambient me qira buze rruges "Muhamet Gjollesha"! , Tirana

Per Qira 4,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1909
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 290 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 4,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient me qira buze rruges "Muhamed gjollesha".Ambient i shkelqyer per nje biznes cilesor,buze rruge.Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate (165-125 m2---me fasade te gjere buze rruge.I pershtatshem per showroom dhe per cdo lloj tipologjie tjeter biznesi. Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]