Truall ne shitje prane rrethrrotullimit te Saukut! Rrethrrotullimi i Saukut, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

 • ID: REA1910
 • Lloji i Prones: Land
 • Sipërfaqja:: 5000 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: Kontakto për cmimin
 • Cmimi/m2: 1€/ m2
 • Tualet: 0

Përshkrim

Truall ne shitje prane rrethrrotullimit te Saukut! Trualli ndodhet ne vend shume te mire,prane autostrades.Truall eshte i pershtatshem per ndertim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme

Per Shitje $ Kontakto për cmimin
 • 0 m2
 • 0
 • 0